Farklı Türde Anketler Hazırlayın

Features Screen

Müşteri Memnuniyeti Anketleri

Müşterileriniz başarınızın anahtarıdır. Çevrimiçi bir müşteri memnuniyeti anketiyle fikir sahibi olun ve işinizi büyütün.


Çalışan Memnuniyeti Anketleri

Ayaküstü sohbetlerle yeterince bilgi alamazsınız. Personelinizin moralini, verimliliğini ve sürekliliğini arttırmak için çevrimiçi bir çalışan memnuniyet anketinden faydalanmak, daha kolay ve daha güvenilir bir yoldur.


Pazarlama Anketi

KatalogTR ile Pazardan Güç Alan Verilerden Faydalanın. Pazar araştırması anketlerinin uygulanabilir geri bildirim toplamanıza, fikirleri test etmenize, başarıyı takip etmenize ve sektörde öne geçmenize nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


Çevrimiçi Araştırma Anketleri

Yeni bir ürünü piyasaya sürmeyi mi planlanlıyorsunuz? Uzman şablonlarımız, etkili analizlerimiz ve anketlerinizi yanıtlayacak hedef kitlelerimiz ile size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin. Formlarımız Google Formlar ile tamamen entegre çalışmaktadır. Online çalışarak herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız.


Toplantı Anketi ve Etkinlik Planlama Anketi

En iyi etkinlik organizatörleri; tüm katılımcıları, sponsorları ve tedarikçileri memnun olana kadar çalışmayı bırakmaz. İster etkinlik öncesinde, ister etkinlik sonrasında, hatta etkinlik sırasında bile bir etkinlik planlama anketi oluşturabilirsiniz.


Akademik Anketler

Eğitimciler, okul yöneticileri, ebeveynler ve öğrenciler; proje araştırması, müfredat planlama, kurs değerlendirmeleri, okul performans anketleri ve daha fazlası için çevrimiçi anketleri kullanır.


Müşteri yorumlarımızdan bazıları..